Ako neko ima da je trenutno u Austriji, ili zna za nekog operatera kod kojeg bi mogao kupiti sim karticu bez ugovora. Da ima tarifne opcije: "internet sms i nesto minuta.
Boravim u Austriji godisnje 5-6 puta, na periode 5-10 dana.

Prvenstveno mi treba internet, zbog vajbera, WhatsApp Messengera, Skype-a, i nesto manje facebooka. Mislim da bi mi bilo dovoljno 1 do 2 GB net.

Izvinjavam se urednicima ovog sektora foruma, postavio sam temu ovde, ne videh drugo mjesto. Molim iste da tema ostane dok ne dobijem nekakav konačan odgovor!