Imam Tele2 prepaid karticu koja mi je istekla 28.12.2012., na njoj imam jos oko 30 kuna. zanima me koji vremenski period je kartica jos upotrebljiva ako je napunim ponovno sa 50 kuna. Naime kod simpe je 270 dana nakon isteka kartice.
Pitanje je zato jer zivim vani, pa karticu upotrebljavam kad sam u Hr. Nije problem kupiti novu karticu za 20 Kuna, nego stalno mijenjati broj. Zena ima simpu ( i kako sam rekao vazi joj 270 dana, nakon isteka kartice), pa me zanima koliko je kod Tele 2 , a nemogu to naci....

hvala