Ne radi mi wifi na 3G, pa tražim ako tko zna dobar, brz i povoljan servis u Zagrebu ili okolici.
Kolika je otprilike cijena popravka ako mi se uopće to isplati, obrizom da ga već imam oko 3 godine.
Ako ima servise na forumu neka se jave s ponudom na PM.
Mislim da kvar nije softverske već hardvarske prirode. Jer samo promjenio nekoliko verzija softvera i uvijek isto, opcija za uključim wi fi je svjetle boje - Wi-Fi Nema Wi-Fi mreže
Hvala
Initium doo
Sredisce
kazi da te vedran poslao
Sent from my Nokia 6310i using Tapatalk
OK, hvala
bok
Bookmarks