Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Threaded View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranSocialOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    Samsung Galaxy A 70
    Operater
    T-com
    Postova
    740
    Bodovi
    31.371
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.371, Nivo: 43
    Bodovi: 31.371, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Sygic - komentari, kritike , primjedbe i sve ostalo o kartama i programu

    Tema je nastala od postova izdvojenih iz teme:

    Android Sygic GPS Navigation 12.2.2 World Maps 2012.09 and Program



    To je sve u redu već rečeno jako loše su mape za Hrvatsku ja imam mape od navteqa za sygic i radi kao i igo i druge navigacije a u tim mapama nema pola hrvatske a de ne govorim ulice i brojevi.
    Zadnji uredio Sljaka : 17-03-2013 u 19:12


 

Slične teme

  1. Odgovora: 19
    Posljednji post: 07-08-2013, 18:08
  2. Bijel ekran na K750i sve ostalo radi
    By juka vk in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-02-2008, 14:21
  3. Komentari na slike i ostalo postano na Cafemobil G-mail!
    By lili in forum Fotografiranje # Softverska obrada # Foto radnje # Foto materijal
    Odgovora: 130
    Posljednji post: 04-01-2008, 22:33
  4. Hz, kbit/s i sve ostalo
    By Paramount in forum Općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-01-2007, 19:09

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove