Pozdrav forumaši. imam samsung i5800 galaxy 3 kodiran je na t-mobile htjeo sam u njega ubaciti vip-ovu karticu.dali mi može netko reći kodove za otključavanje da radi na svim mrežama. Unaprijed hvala.