Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8
  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Ludbreg
    Mobitel
    Nokia C7 i 302
    Operater
    Tele 2 i Tmobile
    Postova
    5
    Bodovi
    3.123
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.123, Nivo: 13
    Bodovi: 3.123, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Nokia C7 problem gledanja videa na Internetu

    Lijep pozdrav prije svega , ovako problem je kad na svojoj C7 hoču gledati video na internetu spojen preko Opere mini javlja mi kod pokretanja slijedeće ; Nije moguće spojiti se na poslužitelja. Nije dovoljna pojasna širina. gdje ja kao laik griješim i što treba napraviti HVALA

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Postova
    1.572
    Bodovi
    13.396
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A preko nokijinog browsera? Ili opera mobile?
    Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".

  3. 'Hvala' kaže:


  4. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Ludbreg
    Mobitel
    Nokia C7 i 302
    Operater
    Tele 2 i Tmobile
    Postova
    5
    Bodovi
    3.123
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.123, Nivo: 13
    Bodovi: 3.123, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne neradi ni preko njih

  5. #4
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da li imas ukljucen 3g?
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  6. #5
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Ludbreg
    Mobitel
    Nokia C7 i 302
    Operater
    Tele 2 i Tmobile
    Postova
    5
    Bodovi
    3.123
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.123, Nivo: 13
    Bodovi: 3.123, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da uključen je

  7. #6
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hmm... Cudno, to mi se cini da ima veze sa time... Uglavnom vjerujem da bi ti video trebao raditi samo na 3g i WiFi (znaci mora ti biti spojen na 3g ili WiFi, ne samo ukljucen).

    Probaj prebaciti jezik na engleski i onda pogledaj sto ti napise pa zatim to progooglaj, tako imas vece sanse da nadjes rjesenje. To bi trebalo biti nesto tipa "Can't connect to server. low-bandwidth."
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  8. #7
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Postova
    1.572
    Bodovi
    13.396
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a postavke u settings - application setting - videos ?
    vraćanje na tvorničke postavke si probao?
    Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".

  9. #8
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Ludbreg
    Mobitel
    Nokia C7 i 302
    Operater
    Tele 2 i Tmobile
    Postova
    5
    Bodovi
    3.123
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.123, Nivo: 13
    Bodovi: 3.123, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reset telefona riješio problem i sad se može gledati video i sve ostalo , Hvala svima na pomoći da se riješi problem


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Problem sa reprodukcijom videa
    By yager in forum Aplikacije
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 03-02-2010, 21:37
  2. Problem kod gledanja videa na visti!
    By alex1 in forum Aplikacije
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 25-10-2007, 21:52
  3. [E65] pomoc oko gledanja flash videa
    By melem6288 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-05-2007, 11:05
  4. Nokia 3650 i snimanje videa
    By blazzer in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 21-12-2005, 16:06
  5. Omogucavanje gledanja videa? ( V500 )
    By mladjo in forum Motorola
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-08-2004, 18:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove