Moguće je da je problem ili u jednom ili u drugom, no osobno nekako naginjem da je problem u bateriji, osobito nakon toliko vremena nekorištenja.
Molio bi pomoć, imam neku motorlu V3i, ko nova je stvarno, nakon koje godine izvađena il ladice i spojio ju na punjač i neče punit, javlja poruku "Uneble to charge" i nema ikone baterije.
Dali me muči punjač ili baterija? Treba mi za drugi mob., a da nekupujem oboje ako mi nije potrebno.
Prošle zime je zadnji put napunjena i bat.je radila par dana bez beda, od tada opet stoji u ladici i sada na moju žalost ništa![]()
Moguće je da je problem ili u jednom ili u drugom, no osobno nekako naginjem da je problem u bateriji, osobito nakon toliko vremena nekorištenja.
Mobitel nije V3i, nego obicna V3 i posudio sam drugi punjac i evo je radi napokon.
Znaci samo punjac moram kupiti negdje...
Bitno da nemoram oboje kupovati, kostalo bi vise nego li mob vrijedi. Hehehehe
Nebitno, V3 ili V3i, ka ni unable ili uneble, ti si autor naslovaPunjac ti je oko 20 KN, jer ti pase od hrpe uredjaja.
Bookmarks