Iskreno, ne vidim ni približnu zaradu u svemu tome koja bi vrijedila muke & posla. Dok ti ugovoriš s operaterom, dok nabaviš sadržaje (pazi, i copyright se plaća - ko privatnik možda imaš neke igrice koje nisi platioali kad ih prodaješ, to moraš platit) bili oni MP3 ili JAVA apps, pa dok se isprogramiraju stranice, provjera i slanje (nećeš valjda sjedit doma i ručno odobravat svaku narudžbu)... I nakon svega toga staviš gore neku minimalnu zaradu, pa kad sve zbrojiš da budeš još konkurentan?
Meni to izgleda teško. Teško da ćeš Crvenima ili Rozima uzet dio tržišta, čisto sumnjam da možeš bit jeftiniji od njih u konačnici prema klijentu. A čak ni isti ko oni - samo skuplji.
Jedina varijanta bi bila da imaš neke ekskluzive za koje se ekipa popali a nitko ih nema nego ti. I nitko ih ne smije imat nego ti - jer taman i da to izvedeš vidjet će ostali pa će krenut i konkurencija s tim.


Odgovori uz citat
ali kad ih prodaješ, to moraš platit) bili oni MP3 ili JAVA apps, pa dok se isprogramiraju stranice, provjera i slanje (nećeš valjda sjedit doma i ručno odobravat svaku narudžbu)... I nakon svega toga staviš gore neku minimalnu zaradu, pa kad sve zbrojiš da budeš još konkurentan? 
Bookmarks