Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14
  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Dec 2010
    Postova
    6
    Bodovi
    2.384
    Nivo
    11
    Bodovi: 2.384, Nivo: 11
    Bodovi: 2.384, Nivo: 11
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Placanje racuna NFCom

    Čuo sam da T-Mobile sprema nešto super, neku novu uslugu, i da će to danas objaviti, zna li netko o čemu se radi?

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Tu negdje!
    Mobitel
    SGS3 - LG G2
    Operater
    VIP / T-Mobile
    Postova
    140
    Bodovi
    7.127
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.127, Nivo: 20
    Bodovi: 7.127, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A od kuda ti ta informacija? Izvor?
    Puno je takvih izjava u zadnje vrijeme rekla kazala, pa je uvijek dobro takvu izjavu potvrditi sa izvirom od kuda dolazi i sto sadrzi!
    Svi mi ocekujemo nesto super novo, a znamo i da ce doci, ali problem je uvijek ono sto i kada.....
    Jabuka daje zdravlje , zdravlje daje uspjeh , uspjeh daje novac , novac daje žene , žene daju sex , sex daje sidu…. Hoćeš jabuku?

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oprosti ali osoba koja je postala tek dva posta i ovako nesto najavljuje samo daje pomisao na Teaser (opis)!

  4. #4
    Apple Moderator
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    5.162
    Bodovi
    109.480
    Nivo
    80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iPhone 5s 16 GB

  5. #5
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa ce dati da placas t-com/t-mobile racune besplatno, prvih 3-4 mj. a onda uz malu naknadu od 5kn!

    A tek ovo:

    U testnoj fazi koja traje do kraja listopada ove godine mobilno plaćanje bazirano na korištenju NFC tehnologije omogućeno je za dvjestotinjak zaposlenika Hrvatskog Telekoma koji će pomoću svojih mobilnih uređaja opremljenih NFC naljepnicama moći plaćati na odabranim prodajnim mjestima.


    Ono sto se u drugim firmama obavi (testiranje) prije predstavljanja krajnjim korisnicima oni na sva vrata oglase.
    Zadnji uredio 10aLEX : 19-07-2012 u 14:21

  6. #6
    Svježe registriran Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Dec 2010
    Postova
    6
    Bodovi
    2.384
    Nivo
    11
    Bodovi: 2.384, Nivo: 11
    Bodovi: 2.384, Nivo: 11
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao imaticx Pregledaj post
    E, to Pokazalo se da sam ipak imao točnu informaciju.

  7. #7
    Svježe registriran Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Dec 2010
    Postova
    6
    Bodovi
    2.384
    Nivo
    11
    Bodovi: 2.384, Nivo: 11
    Bodovi: 2.384, Nivo: 11
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Darda Pregledaj post
    A od kuda ti ta informacija? Izvor?
    Puno je takvih izjava u zadnje vrijeme rekla kazala, pa je uvijek dobro takvu izjavu potvrditi sa izvirom od kuda dolazi i sto sadrzi!
    Svi mi ocekujemo nesto super novo, a znamo i da ce doci, ali problem je uvijek ono sto i kada.....
    Sorry ne mogu odati izvor ali i ja sam se pitao je li informacija točna, zato sam i pokrenuo ovu temu jer sam bio nestrpljiv... sorry ako sam nekog zbunio

  8. #8
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    Nokia 700
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    129
    Bodovi
    5.185
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.185, Nivo: 17
    Bodovi: 5.185, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jedna velika glupost, kao sto su se nekad hvalili mogucnoscu video poziva (3g) ili sada 4g brzinom.

    Uostalom, koja je uopce uloga teleoperatera u ovakvom nacinu placanja? Sigurno nece ni obradjivati transakcije niti ikoga kreditirati, vec ce eventualno ubirati neku proviziju. Poznavajuci nase banke, i oni ce ubirati svoj dio kolaca i jos ce biti potrebno kupiti uredjaj koji hardverski podrzava ovu funkciju, pa naci trgovinu u kojoj mogu lupiti blagajnu mobitelom i tako platiti. I sve to za nesto u cemu ne vidim neku posebnu prednost nad "standardnim" oblicima plaćanja.

    Inace, dovoljno je pogledati lica novinara na slici u imaticxovom linku. Odlicno docaravaju koliko je rijec o "necemu super".

  9. #9
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    378
    Bodovi
    7.986
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni se čini zgodnom mogućnost da platim neki proizvod ili uslugu iznosom sa svog prepaid računa. Što se tiče mobitela koji ne podržavaju NFC, vidim da se spominju neke "NFC naljepnice" koje bi se koristile na takvim mobitelima.

  10. #10
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Maphisto
    Bojim se da mogucnost placanja sa prepaid racuna bas i nece biti omogucena ili sa velikim ogranicenjima. Zamisli one koji su nakupili par tisuca kuna na "Na tudji racun" karticama i sad oni dodju u trgovinu i kupe neki LCD,... za te novce

  11. #11
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    378
    Bodovi
    7.986
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post
    @Maphisto
    Bojim se da mogucnost placanja sa prepaid racuna bas i nece biti omogucena
    Hoće. Za plaćanje će se moći moći koristiti samo e-novac (u skladu sa Zakonom o elektroničkom novcu (NN 139/2010) i Zakonom o platnom prometu (NN 133/2009)), znači iznos koji je korisnik direktno uplatio bonom, a bonusi i slično neće.

  12. #12
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Godinama su, sve do prije godinu dana, operateri (pa i T-Mobile) davali nagradne kune bez potrebe da bude jedna nadoplata bonom od 50 kuna između nadoplata nagradnim kunama.
    Godinama su, sve do prije par mjeseci, nagradne kune knjižene kao normalne kune, a sada kao bonus kune.
    Ja sam nakupio nekoliko tisuća nagradnih kuna (moje nisu bonus kune i riječ je o peteroznamenkastoj brojci plus lipe) i veselim se ovom načinu trošenja s obzirom da mislim kako u ovom životu neću uspjeti potrošiti na sms parking sve te kune.

  13. #13
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Godinama su, sve do prije godinu dana, operateri (pa i T-Mobile) davali nagradne kune bez potrebe da bude jedna nadoplata bonom od 50 kuna između nadoplata nagradnim kunama.
    Godinama su, sve do prije par mjeseci, nagradne kune knjižene kao normalne kune, a sada kao bonus kune.
    Ja sam nakupio nekoliko tisuća nagradnih kuna (moje nisu bonus kune i riječ je o peteroznamenkastoj brojci plus lipe) i veselim se ovom načinu trošenja s obzirom da mislim kako u ovom životu neću uspjeti potrošiti na sms parking sve te kune.
    bar nešto...meni je propala hrpa onih virtualnih kuna koje sam skupio kroz korištenje fiksne telefonije
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  14. #14
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Postova
    211
    Bodovi
    3.043
    Nivo
    12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pitajte ako Vas nešta zanima


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Plaćanje na rate
    By nix1001 in forum A1
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 16-12-2010, 12:57
  2. 5 kuna za plaćanje računa u t-centru?
    By maher22 in forum T - Mobile
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 20-02-2010, 15:35
  3. Placanje u BB app storeu
    By N6100 :) in forum BlackBerry RIM
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 28-01-2010, 01:03
  4. SimpaMix i placanje Visom
    By absBeg in forum T - Mobile
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 12-11-2009, 12:32
  5. Placanje parkinga
    By 10aLEX in forum Tomato
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-05-2009, 17:08

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove