Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Threaded View

  1. #1
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    5
    Bodovi
    17
    Nivo
    1
    Bodovi: 17, Nivo: 1
    Bodovi: 17, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 2,0%
    Ukupna aktivnost: 2,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Kako ubaciti navigaciju na Acer D100 ?

    Pozdrav, ako moze pomoc kako da ubacim navigaciju na Acer d100, sa win CE 4.2 platformom.

    Znaci nisam jos do sada radio sa navigacijama, sta da skinem, gdje da kopiram, i sve ostalo.

    Trazio sam po netu ali nigdje nema nikakav tutorial za ovu navigaciju.

    Pokusao sam skinuti i prebaciti na karticu iGo8, ali nisam uspio, izbaciva mi "PROGRAM APPLICATION DATABASE CANNOT BE FOUND ".

    Hvala
    Zadnji uredio Sljaka : 13-08-2012 u 13:44


 

Slične teme

  1. [6220] kako napravit da mi se navigaciaj ne pali na tipku za navigaciju
    By Black3005 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 05-01-2010, 01:03
  2. [6700 classic] kako srediti navigaciju?
    By mironis in forum Nokia
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 30-11-2009, 00:12
  3. [N70] kako instalirati navigaciju i koju
    By BONGOtheKING in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 16-07-2009, 18:40
  4. [N81] kako koristit navigaciju?!
    By joe_luc in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-11-2008, 22:41
  5. kako ubaciti hid...
    By nino in forum Općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 09-04-2006, 23:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove