Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16
  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    teletina
    Postova
    16
    Bodovi
    4.784
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.784, Nivo: 16
    Bodovi: 4.784, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 75,0%
    Ukupna aktivnost: 75,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    tele2>tmobile biz

    Pozdrav ljudi,

    nisam godinama bio na forumu. Skroz sam se slučajno sjetio ovog mjesta, a vidim da se kombinira sve u šesnaest. Respect. Inače i sam dosta pratim sve skupa, ali za poslovne korisnike, nije neka razlika samo nema ovih kombinacija s obitelji i još neke stvari.

    E sad pitanje,

    3 broja sam prebacio na tele2 30.04. s vipa na revoluciju (taman prije savršene tarife, a i vip-a mi je dosta, gadno su me zeznuli s promjenom obračunske u komplet tarifama). Sve divno i krasno po Zg, ali kad se maknemo van zezancija s roamingom, pa paliti data roaming kad si na tmobile, pa kad se radi blizu granice da ne uhvati drugu mrežu, pa mob ostane bez signala između prebacivanja, puca veza etc. Uglavnom, komplicirano, i nema moba. Koliko znam ti brojevi su zapeli 3mj na tele2, hakom pravilo, jel se to u praksi poštuje ili ima fora da se napravim glup i odem u tmobile napraviti prijenos? Najgore je da mi brojevi zapnu u prijenosu, to svakako moram izbjeći.

    Brojevi svakako idu na tmobile t+ biz s -50% + flat otpo 24mj, samo je problem da li će flat opcija biti produžena i da li će biti 50% za prijenos, ima možda kakvu informaciju? Čak sam pitao u tmobile da napravimo sad ugovor pa da se prijenos obavi 30.07., neće.

    Btw da li negdje piše da je opcija flat neograničenog trajanja ili barem koliko i otpo? Da ne bi bilo za par mjeseci nema više.

    pozz

  2. #2
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 220ws Pregledaj post
    brojevi su zapeli 3mj na tele2, hakom pravilo, jel se to u praksi poštuje?
    da. ja nisam čuo da je nekome uspjelo drugačije
    = Citat = Izvorno postao 220ws Pregledaj post
    Brojevi svakako idu na tmobile t+ biz s -50% + flat otpo 24mj, samo je problem da li će flat opcija biti produžena i da li će biti 50% za prijenos, ima možda kakvu informaciju?
    1.7.2012. ćemo saznati
    = Citat = Izvorno postao 220ws Pregledaj post
    Btw da li negdje piše da je opcija flat neograničenog trajanja ili barem koliko i otpo? Da ne bi bilo za par mjeseci nema više.
    to ti je kao s neograničenom pričom. bila je super opcija do 1.6.2012. (koštala 20 kn aktivacija), a onda od 1.6.2012. više se ne može aktivirati, ali je ugrađena u tarifu (neograničen broj besplatnih minuta razgovora prema t-mobile i t-com). dakle, kada revolucija pojeftini s 150 na ispod 100 kn, savršena postane još savršenija, t-mobile će ugraditi opciju flat u samu tarifu.
    nekad si plaćao unlimited, poruke, neograničenu priču, internet... danas je sve to ograđeno u cijenu tarife

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Galaxy S3
    Operater
    VIPshit opet :)
    Postova
    201
    Bodovi
    11.654
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo, imao sam isti primjer kao i ti... U Rijeci radi odlicno, a van Rijeke katastrofa. U okolici Rijeke signal nekad ni nema, internet ne radi, itd... Uglavnom, ogromno razocaranje Tele2 mrezom. Presao sam na nju jer je jeftinija, al nitko me nije obavijestio i da je KATASTROFA mreza. Cak ni konferencijski poziv ne radi. Uglavnom, nemogu naci nista pozitivnog u toj mrezi osim cijene, a to nije dovoljno vise. Tako da sam zapeo kao i ti na Tele2. No, obratio sam se HAKOMu da ga pitam za prijelaz prije 3mj na drugu mrezu, pa ti prosljedjujem dalje:

    Moj upit HAKOMU:
    "Poštovani, imam pitanje veze Tele2 tarifu REVOLUCIJA. Naime u reklami za doticnu tarifu http://www.tele2.hr/revolucija/ ističu "bez minimalnog trajanja ugovora". Sada me zanima, kako sam ja sa VIP mreze presao u Tele2 mrezu na tu tarifu 7.4.2012. jesam li duzan ostati 3 mjeseca na toj tarifi ili mogu opet traziti prijenos broja u VIP mrezu. Naime, pravilnik o prijenosu broja trazi 3mj u novoj mrezi, ali kako isticu da je to bez ikakve obveze, zanima me ako se mogu i ranije vratiti u VIP mrezu. Unaprijed hvala na odgovoru"

    Njihov odgovor:
    "Poštovani,vezano uz Vaš upit o tarifi REVOLUCIJA operatora TELE2 Hrvatska agencija za poštu i elektroničke komunikacije (HAKOM) Vas ovim putem obavještava o slijedećem:Sukladno članku 9. stavku (2) trenutno važećeg pravilnika o prenosivosti broja (Narodne novine br. 42/09 i 62/11) nakon provedenog prijenosa broja, isti pretplatnik ne može ponovno zatražiti prijenos broja u razdoblju kraćem od tri mjeseca od dana prijenosa broja, osim ako ugovorom o zasnivanju pretplatničkog odnosa nije utvrđeno drukčije. U Vašem slučaju, kada ste 07.travnja 2012. godine prenijeli broj sa VIP-a na TELE2 mrežu (na tarifu REVOLUCIJA), ako je u ugovoru o zasnivanju pretplatničkog odnosa navedeno da TELE2 dopušta prijenos broja prije isteka roka propisanog navedenim pravilnikom, tada prijenos na drugu mrežu možete realizirati i prije. Lijep pozdrav, Vaš HAKOM"

    Naravno, tako nesto ne pise u Ugovoru od Tele2, dakle, nemozes se prebacitii moras ostati na mrezi na kojoj nista ne radi

  4. #4
    Banned Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2011
    Postova
    129
    Bodovi
    1.645
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.645, Nivo: 9
    Bodovi: 1.645, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jurčiću, pretjeruješ!

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Galaxy S3
    Operater
    VIPshit opet :)
    Postova
    201
    Bodovi
    11.654
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne pretjerujem nimalo. Zahvalnost korisnika odnosno zadovoljstvo korisnika treba zasluziti odnosom prema korisniku, kvalitetom mreze, dobrom ponudom i dobrim cijenama...
    Jedino sto imaju su cijene, ostalo sve katastrofa. jedva cekam trenutak da se vratim na VIP koliko god los bio prema korisnicima, al zato sve ostalo im je odlicno! Nema pucanja veze, nema loseg interneta...

  6. #6
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jan 2012
    Operater
    Tele2 / T-Mobile
    Postova
    55
    Bodovi
    4.575
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.575, Nivo: 16
    Bodovi: 4.575, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 220ws Pregledaj post
    Brojevi svakako idu na tmobile t+ biz s -50% + flat otpo 24mj, samo je problem da li će flat opcija biti produžena i da li će biti 50% za prijenos, ima možda kakvu informaciju? Čak sam pitao u tmobile da napravimo sad ugovor pa da se prijenos obavi 30.07., neće.
    Čekaj, ali ovih -50% popusta dobivaš samo 12mjeseci uz potpisivanje OTPO 24mjeseci?

  7. #7
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mmausa Pregledaj post
    Čekaj, ali ovih -50% popusta dobivaš samo 12mjeseci uz potpisivanje OTPO 24mjeseci?
    on ne može u t-mobile prije 29. srpnja, a akcija -50% 12/24 mj traje do srpnja.

  8. #8
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    teletina
    Postova
    16
    Bodovi
    4.784
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.784, Nivo: 16
    Bodovi: 4.784, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 75,0%
    Ukupna aktivnost: 75,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Danas su mi u tmobile šalteruše spomenule da bi flat opcija mogla poskupiti u srpnju. Da su tako nešto čule. Sad koliko one uopće znaju o ičemu, nisu mi izgledale baš uvjerljivo.

  9. #9
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jan 2012
    Operater
    Tele2 / T-Mobile
    Postova
    55
    Bodovi
    4.575
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.575, Nivo: 16
    Bodovi: 4.575, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    on ne može u t-mobile prije 29. srpnja, a akcija -50% 12/24 mj traje do srpnja.
    "Iskoristite promotivnu ponudu do 31.08.2012. i:

    -postanite korisnik EXTRA Biz total tarife uz naknadu već od 131,25 kn/mj* tijekom 12 mjeseci
    - prenesite broj u T-Mobile i uživajte u neograničenim razgovorima i internetu već od 62,50 kn/mj* tijekom 12 mjeseci"

    Znači akcija traje do kraja kolovoza, a beneficija na pretplatu je 12mjeseci za poslovne.

  10. #10
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    teletina
    Postova
    16
    Bodovi
    4.784
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.784, Nivo: 16
    Bodovi: 4.784, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 75,0%
    Ukupna aktivnost: 75,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mmausa Pregledaj post
    "Iskoristite promotivnu ponudu do 31.08.2012. i:

    -postanite korisnik EXTRA Biz total tarife uz naknadu već od 131,25 kn/mj* tijekom 12 mjeseci
    - prenesite broj u T-Mobile i uživajte u neograničenim razgovorima i internetu već od 62,50 kn/mj* tijekom 12 mjeseci"

    Znači akcija traje do kraja kolovoza, a beneficija na pretplatu je 12mjeseci za poslovne.
    Uz otpo 12/24mj je i popust 12/24mj za poslovne. I to traje do 30.06., provjereno kod dva agenta za poslovne korisnike. Tek za tjedan dana će im biti poznato da li se produlje. Ovo što si naveo nemam pojma kuda spada.

  11. #11
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mmausa Pregledaj post
    "Iskoristite promotivnu ponudu do 31.08.2012. i:
    -postanite korisnik EXTRA Biz total tarife uz naknadu već od 131,25 kn/mj* tijekom 12 mjeseci
    - prenesite broj u T-Mobile i uživajte u neograničenim razgovorima i internetu već od 62,50 kn/mj* tijekom 12 mjeseci"
    Znači akcija traje do kraja kolovoza, a beneficija na pretplatu je 12mjeseci za poslovne.
    JEL MISLIŠ NA OVO:
    31.8.2012. - posljednji dan promotivne ponuda uz OTPO na 12/24 mj i bez kupnje mobitela: -25/50% na odabranu Extra tarifu tijekom prvih 6/12 mj i besplatna aktivacija opcije Neograničenja priča, zauvijek za Total i Obitelj tarife, a za ostale samo za određeni dio promotivnog razdoblja

    NE ZNAM TKO BI NA TO PRISTAO: PLAĆAO -50% TARIFE POLOVICU TRAJANJA UGOVORA I ODUSTAO OD KUPNJE MOBITELA.
    POSTOJI NIZ NAČINA DA SE DOBIJE -50% NA TARIFU I JEFTINI SMARTPHONE.
    Zadnji uredio ispravljach : 21-06-2012 u 16:14

  12. #12
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jan 2012
    Operater
    Tele2 / T-Mobile
    Postova
    55
    Bodovi
    4.575
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.575, Nivo: 16
    Bodovi: 4.575, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 220ws Pregledaj post
    Uz otpo 12/24mj je i popust 12/24mj za poslovne. I to traje do 30.06., provjereno kod dva agenta za poslovne korisnike. Tek za tjedan dana će im biti poznato da li se produlje. Ovo što si naveo nemam pojma kuda spada.
    znaci ja mogu uzeti extrabiz s i za 125kn imat pretplatu + flat na 24mjeseci?

  13. #13
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mmausa Pregledaj post
    znaci ja mogu uzeti extrabiz s i za 125kn imat pretplatu + flat na 24mjeseci?
    (biz) total+ s = 125-50%=62,5(tarifa)+10(r.f.)+50(flat)=122,5 kn/mj

    -50%, uvjeti:
    do 30.6. (ako imaš manje od 28 godina). Otpo nije uvjet
    do 30.6. zahtjev za prijenos iz druge mreže (24/24 mj). Uvjet otpo
    do 31.8. prijenos sa t-mobile bonova (12/24 mj). Uvjet otpo
    do 31.8. ugovor bez mobitela (12/24 mj). Uvjet otpo
    Zadnji uredio ispravljach : 22-06-2012 u 22:34

  14. #14
    Banned Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2011
    Postova
    129
    Bodovi
    1.645
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.645, Nivo: 9
    Bodovi: 1.645, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ispravljaču, ako se prenese broj iz druge mreže u T-mobile, može li dobiti 50 posto popusta na pretplatu bez ugovorenoga roka trajanja?

  15. #15
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samo ako je mladji od 28 godina vlasnik pretplatnickog broja na total/total+ S

  16. #16
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Na tele2 sam od kad su počeli s radom i nemam nikakvih problema sa signalom. Kad nestane tele2 signal prebaci se na t-mobile kroz par sekundi...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. N70 i Tmobile
    By bLj4c in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 22-11-2006, 12:18
  2. Tmobile D/k750
    By 98989 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 23-10-2006, 13:22
  3. Trebam pomoć! Accaunt na www.aukcije.biz
    By .:SlayeR:. in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 30-11-2005, 01:04
  4. mobach.biz
    By VirusQ3 in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 11-07-2005, 20:50
  5. kak osposobit 1webspace.biz stranicu
    By .:SlayeR:. in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 04-05-2005, 16:55

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove