Tele2 ima pretplatu od 20gb za 100kn,a na bonove ima 3gb za 95kn.
Tmobile zasad 2gb za 75kn na bonove,
a na pretplatu mobile net xl tarifu sa 20gb za 203kn-50kn popusta za mlade od 18-28godina.
T-mobile vise nema carnet opciju.
Bonbon ima 4gb za 90kn,a ako kupis bon od 80kn mos 4gb dobit za 45kn.
bonbon ima dnevni paket 300mb za 3kn.
i vip i tmobile imaju internet dan opciju (1gb nakon cega brzina pada na 64kb/s)


Odgovori uz citat

Mada nema smisla jer su oni najaktivniji noću, a tad mi je radilo bez problema

Bookmarks