Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18
  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    HR
    Mobitel
    Samsung Galaxy S Plus
    Operater
    bonbon
    Postova
    121
    Bodovi
    11.397
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.397, Nivo: 25
    Bodovi: 11.397, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Što bi preporučili za mobilni net cca 15GB prometa?

    Gledam al nisam siguran da li sam sve pregledao kako treba (što se opcija tiće).

    Treba mi mobilni net od cca 15GB prometa. Mogu uzeti VIP 15GB za 90kn preko carneta i to mi izgleda kao najjeftinija opcija. Ako netko ima drugi prijedlog samo recite...

    Nebitno je bonovi, pretplata, nadoplate opcija, samo da nisam ugovorom vezan.

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tele2 ima pretplatu od 20gb za 100kn,a na bonove ima 3gb za 95kn.
    Tmobile zasad 2gb za 75kn na bonove,
    a na pretplatu mobile net xl tarifu sa 20gb za 203kn-50kn popusta za mlade od 18-28godina.
    T-mobile vise nema carnet opciju.
    Bonbon ima 4gb za 90kn,a ako kupis bon od 80kn mos 4gb dobit za 45kn.
    bonbon ima dnevni paket 300mb za 3kn.
    i vip i tmobile imaju internet dan opciju (1gb nakon cega brzina pada na 64kb/s)
    Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    HR
    Mobitel
    Samsung Galaxy S Plus
    Operater
    bonbon
    Postova
    121
    Bodovi
    11.397
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.397, Nivo: 25
    Bodovi: 11.397, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nevidim nigdje Tele2 20GB za 100..., a za tmobile popust nisam u turi

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Re: Što bi preporučili za mobilni net cca 15GB prometa?

    T-mobile za mlade 13gb za 70kn. mislim da se mogu i opcije kupiti, npr 10kn 24h net tj. 20gb max.
    To je tarifa 3gb ali za mlade još 10gb uz 50kn popusta. Do kraja mjeseca akcija ak se ne varam! Naći nekog ispod 28god za ugovor. Ne uzimat uređaj da se može raskinuti ak treba

  5. #5
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    HR
    Mobitel
    Samsung Galaxy S Plus
    Operater
    bonbon
    Postova
    121
    Bodovi
    11.397
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.397, Nivo: 25
    Bodovi: 11.397, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mlesic Pregledaj post
    T-mobile za mlade 13gb za 70kn. mislim da se mogu i opcije kupiti, npr 10kn 24h net tj. 20gb max.
    To je tarifa 3gb ali za mlade još 10gb uz 50kn popusta. Do kraja mjeseca akcija ak se ne varam! Naći nekog ispod 28god za ugovor. Ne uzimat uređaj da se može raskinuti ak treba
    Ovo ću se još malo raspitati. Sad bi morao uzeti ovo ovaj mjesec, a mislio sam od 6.mj. kreniti sa mobilnim netom a otkazati fiksnu liniju.

  6. #6
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    HR
    Mobitel
    Samsung Galaxy S Plus
    Operater
    bonbon
    Postova
    121
    Bodovi
    11.397
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.397, Nivo: 25
    Bodovi: 11.397, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gledam i tražim... T-mobile traži 12-24mj ugovor, za bilo šta da se uzme. Vip digao cijenu sa 90 na 125kn, neznam kakva im je to politika.

    Možda u skorije vrijeme dodje nešta pametnije od bonbon-a ili nekog trećeg...

  7. #7
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Google Nexus 5
    Operater
    Tomato
    Godina
    37
    Postova
    48
    Bodovi
    6.062
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.062, Nivo: 18
    Bodovi: 6.062, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da malo dignem ovu temu... Gdje danas mogu dobiti najpovoljnije cca 5 GB prometa u prepaidu? Moram čekati još jedno 15-ak dana da mi uvedu internet pa trebam nešto privremeno. USB 3G stick imam. Hvala!

  8. #8
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bonbon. Kupis bon od 80kn i dobijes za 45kn 5GB.

  9. #9
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Google Nexus 5
    Operater
    Tomato
    Godina
    37
    Postova
    48
    Bodovi
    6.062
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.062, Nivo: 18
    Bodovi: 6.062, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I kako onda ako želim još 5?

    Jel ima neka postpaid kombinacija (može i CARNet) bez ikakve ugovorne obveze ili je još uvijek 3 mjeseca minimum?

  10. #10
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kupis bon neki i uzmes opet 5GB.
    Ne vidim razloga zasto bi uzimao postpaid ako ces koristiti 15 dana.

  11. #11
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Google Nexus 5
    Operater
    Tomato
    Godina
    37
    Postova
    48
    Bodovi
    6.062
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.062, Nivo: 18
    Bodovi: 6.062, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel se mora kupiti podatkovna SIM kartica ili može biti i obična, samo aktiviram data only paket?

  12. #12
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Na običnoj nemaš dnevni paket(3kn).

    Sumarum:
    -obična ima pakete 10/30/60/90 kn
    -interneta simica ima 3/90 kn

    Bon od 80 ili 160 imaš pravo na popust(za 160 na dva paketa).

  13. #13
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Google Nexus 5
    Operater
    Tomato
    Godina
    37
    Postova
    48
    Bodovi
    6.062
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.062, Nivo: 18
    Bodovi: 6.062, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kupio običnu bonbon simicu i ovo su prvi utisci:

    Prošlo je više od 24 sata od kupnje bona od 80 kn i još uvijek nisam dobio SMS da mogu iskoristiti 50% bonusa na jedan paket. Pošto nemam vremena čekati platio sam ga punu cijenu (90 kn). Thumbs down za bonbon.

    Internet radi kriminalno loše. Ne znam da li je do odašiljača na koji se ja kačim ili šta, ali kroz dan (popodne, navečer) 20 ICMP paketa pukne, jedan prođe. DNS ne može ništa resolvati, stranice se ne otvaraju. Zamijenim SIM s curinom Vip karticom i sve leti. Začudo, sad je kasno navečer (00:20 h) i net radi bez problema.

    Net sam testirao na 3 načina:
    • SIM sam gurnuo u mobitel i pokušavao otvarati stranice na njemu
    • SIM sam gurnuo u 3G stick, a njega drito u laptop
    • SIM sam gurnuo u 3G stick, a njega u MikroTik router koji se spaja na mobilnu mrežu

    U sva 3 slučaja je situacija ista: tokom dana ne mogu uopće surfati, a kasno navečer sve radi besprijekorno.

    U čemu bi mogao biti problem? Jel moguće da je mreža toliko zagušena kroz dan? Pa valjda bi ih već ekipa nazivala, nisam jedini na toj anteni.

    Sve u svemu za sad sam totalno razočaran. Ovo mi je prvi doticaj s T-Mobileom i, u odnosu na Vip, mreža radi znatno lošije.

  14. #14
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    www
    Mobitel
    Iphone 8
    Operater
    Simpa
    Postova
    201
    Bodovi
    12.691
    Nivo
    27
    Bodovi: 12.691, Nivo: 27
    Bodovi: 12.691, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A nisi rekao kakav signal imas i koji.. e / 3g itd
    Sa time da koliko sam ja jucer procitao bas jucer 22-06 su imali nekakve radove, pa se paketi nisu mogli mjenjat, odi na njihovu fb stranicu pa vidi detalje.
    Al ako nemas signal, nema nit brzine/kvalitete ... Jednostavno

  15. #15
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Di se nalazis?
    Jel dobar signal?

  16. #16
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Google Nexus 5
    Operater
    Tomato
    Godina
    37
    Postova
    48
    Bodovi
    6.062
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.062, Nivo: 18
    Bodovi: 6.062, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U 3G sam, a signal je cijelo vrijeme odličan (4-5 crtica od 5). Nalazim se na Knežiji.

    Možda mi se 3000 studenata iz doma na savi kači na istu antenu i cucla mobilni internet Mada nema smisla jer su oni najaktivniji noću, a tad mi je radilo bez problema

  17. #17
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Cudan problem. Osobno mi na sticku u centru radi najnormalnije.
    Jel ti i danas sada preko dana ista situacija?

    Popust ti je stigao?

  18. #18
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Problemi sa bonbon pucanjem veze i opterecenjem 3Ga (ovdje pretezno govorim o pozivima) je odavno poznat. Ovdje u Os i dan danas se to desava iako je o tom problemu raspravljalo prije vise od godinu dana. Iste takve primjedbe su dali i korisnici Simpe. Po tim iskustvima bi rekao da je i kod tebe opterecenje (previse ljudi u isto vrijeme koristi mrezu, ne samo internet vec i pozive) a kasno navece ipak dosta ljudi ide spavati. I odrasli/radnici koriste bonbon (ne samo studenti) a oni ipak ne mogu biti toliko nocne ptice :-D


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. dali radi mms nakon sto je net iskljucen
    By adrian7000 in forum Apple iPhone
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-03-2010, 11:56
  2. Sto izabrati za cca 200€ +- (n79,n82,e52) ?
    By myself in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 30-09-2009, 21:52
  3. Za što sve koristite svoj mobilni uređaj?
    By HCSC in forum Općenito
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 24-01-2009, 12:38
  4. Optima ukida FlatMin, ide 15GB MJ
    By Compov in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 23-05-2007, 14:23
  5. Patching, flash, net monitor - sto je to??
    By Big**Smoke** in forum Siemens - Ostalo
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-03-2005, 15:09

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove