Zar ove godine nema bozicne ponude mobilnih uredjaja za Simpa korisnike ?
Ili t-mobile sprema iznenadjenje u samom finisu !!!!!
Zar ove godine nema bozicne ponude mobilnih uredjaja za Simpa korisnike ?
Ili t-mobile sprema iznenadjenje u samom finisu !!!!!
Zadnji uredio sandokan1 : 27-11-2011 u 13:17
Bookmarks