Cjenici su na njihovim stranicama.
Cijena Adsla bez telefonske linije se povećava
http://www.t-com.hr/privatni/kzona/c...samostalni.asp
Da pređeš na nekog drugog operatera? U Dubrovniku bi trebao neki biti dostupan
Na TV-u sam prije možda 20 dana čuo da internetska veza neće biti uvjetovana primoravanjem korisnika da uzme i fiksnu liniju (kućni telefonski broj).
Ja koristim već 5 ili 6 godina moju liniju ali zbog priključka za net, ništa više. Ne pamtim kada sam zadnji put rabio fiksni telefon da bih nekoga zvao.
Sada mjesečno plaćam cca 300kn mjesečno za net i telefon, od čega je nekih 100kn za telefon.
Ima li kakvih informacija, da ne ispadne, ako otkažem telefon da mo povise cijenu korištenja interneta pa da budem na istom?
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Cjenici su na njihovim stranicama.
Cijena Adsla bez telefonske linije se povećava
http://www.t-com.hr/privatni/kzona/c...samostalni.asp
Da pređeš na nekog drugog operatera? U Dubrovniku bi trebao neki biti dostupan
Ovo dođe 405 kuna bez telefona. A za klinac mi treba, ali ću morati ostati.
Ne znam za ostale ponude. Naime, oni koji se reklamiraju kao "jeftini" obično dođu-tu negdje +- 50kn. Da ima za cca 200kn mjesečno, razmislio bih.
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Tih 300 kuna zvuči, osobito ako se ne služiš fiksnom linijom, previše.
.
Sve se to može dobiti za 100-150 kuna.
Prouči alternativne operatore i proći ćeš višestruko jeftinije.
Jasno, ako su dostupni u tvomu gradu.
Svakako je previše!
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Sorry, malo kasnim, ali ako se vec nisi prebacio kod nekog alternativnog operatera mozda pomogne
Ne znam kako ostali, znam da Iskon ima mogucnost placanja paketa bez telefona. Fizicki je sve isto, ostaje ti parica, ali VOIP ti nije omogucen i ne placas ga http://www.iskon.hr/za_kucu/iskon_duo/internet_tv. Prouci koji operateri imaju paket ADSL +TV, kod kog si dosupan i koji ti se najvise isplati.
Samo pazi, ako ces prelazit na bilo kojeg drugog operatera, nemoj slucajno otkazivat linju ot T-Coma, nego taj broj koji imas ti prebacujes sa T-Coma na drugog operatera, ali ga kasnije ne zadrzavas, nego koristis samo net. Ako ga otkazes, onda drugi operater mora za tebe trazit skroz novu paricu i ne mora je dobit, a kad je imas moraju je prebacit ako nemas ugovornu obavezu ili dugove.
Zadnji uredio Peky : 26-09-2011 u 19:27
Since youre gone there is an empty space, since youre gone the world is not the same...
Bookmarks