Trebala bi mi pomoc vezano za postavke maila na Ace.Uspio sam sve postaviti osim odlaznih postavka.Mail mi poslje, ali isti nikada ne dodje na odrediste.Mailove uredno mogu primiti i otvoriti.Ima netko neko rijesenje za problem?