Trebala bi mi pomoc vezano za postavke maila na Ace.Uspio sam sve postaviti osim odlaznih postavka.Mail mi poslje, ali isti nikada ne dodje na odrediste.Mailove uredno mogu primiti i otvoriti.Ima netko neko rijesenje za problem?
Trebala bi mi pomoc vezano za postavke maila na Ace.Uspio sam sve postaviti osim odlaznih postavka.Mail mi poslje, ali isti nikada ne dodje na odrediste.Mailove uredno mogu primiti i otvoriti.Ima netko neko rijesenje za problem?
Tko rano rani, zajebo je pjetla
Bookmarks