Jel ti pritom upaljen WiFi? MMS poruku moraš skidati podatkovnim prometom...
ako moze pomoc, imam samsung galaxy mini (GT-S5570) i kad mi neko posalje mms poruku umjesto slike dodje mi oblacic na kojem pise "skini" koji kad kliknem samo posivi i pise "skidanje" al ne otvara sliku i dalje, postavke su mi poslali iz t-mobile-a li mi jos uvijek nece otvara mms poruke.
unaprijed zahvaljujem![]()
Jel ti pritom upaljen WiFi? MMS poruku moraš skidati podatkovnim prometom...
nije mi bio upaljen wi-fi a ni podatkovni promet pa nije htjelo al ugl ocito na ovim novim mobitelima moras i ti placat (ako nemas besplatne megabajte u paketu) mms koji ti dodje i koji saljes jer mora bit upaljeno i naravno onda se sam mobitel spaja na internet i papa lovu s moba ili megabajte
Pa normalno, MMS ne možeš primiti preko WiFi-a te za slanje/primanje istog koristiš mobilnu mrežu.
Bookmarks