nakon što sam flasho mob nakon paljenja prikaže samo lg logo te nakon toga šarene crte odozgo prema dolje i ne reagira ni na jednu od tipki i nemože ga se ugasit....
PLIZ HELP, HITNO JE JAKO!!!!!
plizz neka pomogne tko zna,uzvratit ču nekako
nakon što sam flasho mob nakon paljenja prikaže samo lg logo te nakon toga šarene crte odozgo prema dolje i ne reagira ni na jednu od tipki i nemože ga se ugasit....
PLIZ HELP, HITNO JE JAKO!!!!!
plizz neka pomogne tko zna,uzvratit ču nekako
Bookmarks