Na nokiji mi zvucnik od slusalice totalno slabo radi... U tisini tesko cujem sto sugovornik prica... Kad je bio nov to nsian primjeciva znaci radilo je... vjerovatno je postupno oslabilo... U cemu bi mogao biti problem? Ili da saljem pod garanciju ?
Inace mi mob. cesto stoji kraj mene kad se tusiram gdje je puno vlage... jel mogucee da je do toga...
mozda pao pa se pomaknula koja zica ili kontakt ? a ako ga drzis kraj sebe u kupaoni dok se tusiras, to ti je najgluplja stvar koju mozes napraviti. para ulazi kroz sve rupe koje moze naci i poslije se kondenzira, a tebi mob iznutra hrda i trune.
odnesi ga na servis i ako je bio problem vlage, nadaj se da nece skuziti, jer to nije pokriveno garancijom. i ako je pocela hrdati maticna, onda ce ti mob ionako riknuti kroz neko vrijeme.
u svakom slucaju, pravac servis, dok je jos pod garancijom.
Bookmarks