Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Threaded View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Mobitel
    N86
    Operater
    Eronet
    Godina
    33
    Postova
    181
    Bodovi
    7.321
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.321, Nivo: 20
    Bodovi: 7.321, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    [RJEŠENJE] kako pronaći mobitel ako ste ga izgubili ili je ukraden

    mene je ova aplikacija oborila s nogu pa moram s vama podjelit nadam se da ovo već neko nije prezentiro na forumu ili će mi moderatori izbrisati temu pa sve džabe piso
    aplikacija se zove SymbianGuru Phone Guardian v3.1
    paše i na s60v3 i na v5 ja sam samo testiro na N86




    u slučaju da izgubite mobitle ili vam je ukraden s njim upravljate porukama koje šaljete s drugog mobitela, a ako lopov promjeni karticu mobitel šalje poruku s broja koji je ubačen i automatski se ključa
    u aplikaciju možete ukucati dva broja na koja želite da se podaci gdje se nalazi mobitel pošalju
    mobitel također šalje informacije s onog broja s kojeg je poslana SMS komanda
    ovo su komande a format komande ide ovako :komanda: password npr. :l:nokia
    prva komanda
    :l: password
    malo slovo ,,L,, zaključava mobitel,pali sirenu(ukoliko je postaljveno da se sirena automastki pali),šalje poruku na dva broja koja su ukucana i na broj s kojeg je sms poslan,pali se gps(ukoliko je postavljen da se pali)i šalje gps kordinate
    :u: password
    ovo je komanda da se mob otključa
    :s: password
    ova komanda pali sirenu
    :n: password
    ova komanda gasi sirenu
    :i: password
    ovom komadnom zatražite informacije o lokaciji mobitela
    :g: password
    ovom se komandomm gps pali
    :t: password
    ovom se komadnom gps gasi

    e sad ako stavite gps tracking on
    gps će vam stalno bit upaljen
    pa je zato najbolje gps tracking staviti na off
    i onda ga upaliti porukom kada izgubite/ukradu vam mobitel

    evo i kratke upute za korištenje
    guard active
    ON
    lock mode
    BOTH
    alarm
    On ili OFF kako hoćete možete ga palit i gasit porukom
    lock message
    poruka koja će biti napisana kada se mobitel zaključa
    send sms alarm to nu1/nu2
    brojevi na kojima će biti psolane informaciej o mobitelu
    gps tracking
    OFF
    GPS period
    10 min
    GPS warm up
    5 min

    prva poruka koju ćete poslat kada ostanete bez moba je
    :g: password
    ta će poruka upaliti gps
    pričekajte minut ukoliko imate upaljen A gps ili 10 min ukoliko nemate
    i onda pošaljite poruku :l: password
    i to je to dobićete sve informacije o lokaciji vašeg mobitela
    Code:
    http://uploaded.to/file/lfun00/SymbianGuru.Phone.Guardian.sis
    Zadnji uredio Sljaka : 30-08-2010 u 09:45 Razlog: Stavljen razmak između :komanda: password da ne pokazuje :p
    brže i lakše skidanje sa rapidshare,megaupload i sl.
    http://cafe.mobil.hr/threads/67233-L...galno?p=924485

  2. 'Hvala' kažu:



 

Slične teme

  1. W810i: PC Suite ne moze pronaci mobitel
    By mskvorc1 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 09-02-2008, 15:19
  2. ukraden mobitel -> ima li nade?
    By road_rider in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-10-2007, 00:58
  3. ukraden mobitel sonyericsson k750 i
    By maRxium in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-06-2007, 11:25
  4. ukraden mobitel
    By hack100 in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 17-06-2007, 00:12
  5. Dali ste kada izgubili mobitel?
    By scorpion in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 20-02-2007, 13:52

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove