Konretno, radi se o hp tx1000 na kojem se uslijed pregrijavanja dogodilo ono sto i mnogim drugim hp i dell uredajima sa nvidiom. Problem je da se sbog pregrijavanja sa vremenom odelmi GPU odnosno kontakt ili vise njih. Obzirom da sam znao za taj problem, ja sam davno malo modificirao hladjenje i cesto sam ga otvarao i cisti tako da je moj izdrzao vise od 3 godine. Rijesenja poput pecenja maticne u pecnici, paljenja upaljacem, grijanja lampom i slicni DIY youtube sistemi poravaka mi i nisu neko rijesenje. Htio bih to odraditi kako treba, dakle prelemiti GPU vrucim zrakom ali ne znam tko to radi.