Novi sam u ovom svijetu Android softwera i LG-a pa jel mi mozete malo objasniti?
Hvala
Novi sam u ovom svijetu Android softwera i LG-a pa jel mi mozete malo objasniti?
Hvala
Preko marketa prvo instaliraj file manager(Astro file manager npr.) i onda stavljaš aplikacije na karticu i preko njega instaliraš.
Ako nemaš pristup marketu onda preko Sync programa bi trebao(za HTC je tu HTC Sync, sad ne znam za LG) i onda samo kopiraš i instaliraš preko njega.
Te pogledaj u podforumu Android aplikacije sticky teme.
Za pocetnike - najlakse. Spoji se na WiFi. Otvoris ikonu Market. Nadjes app ili igru i kliknes na Install. To je to.
Ovo sto je yager napisao je za napredne korisnike![]()
Tako je bluegene ima pravo,
1. spoji se preko wlan-a
2. odes u glavni izbornik i otvoris ikonu market
3. pronades apikaciju koju zelis instalirati i onda odaberes install.
- nakon toga nova app (program, igrica ili sl.) nalazi se na kraju izbornika pod Preuzeto.
Bookmarks