Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20
  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Mobitel
    Iphone 4,Iphone 3GS
    Operater
    T-mobile
    Godina
    51
    Postova
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up Pohvala T-mobile za upisnu listu cekanja novog Iphone 4 !

    Nisam se bas nadao da ce i kod nas postivati listu upisa za novi Iphone 4!
    Prvog dana na poziv sam dosao da aparata sto je za svaku pohvalu,a nakon 3G i 3GS-a za novi Iphone 4 samo najbolje od vrhunskog ekrana i svih ostalih poboljsanja!

  2. #2
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    middle nowhere
    Mobitel
    iPhone 16 Pro
    Operater
    HT
    Postova
    2.576
    Bodovi
    65.504
    Nivo
    62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da nisi ti od T-mobila, ovo sasvim drugačija i realnija priča od tvoje bezobrazluk sa predbilježbom iphone4
    HC4L

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Mobitel
    Iphone 4,Iphone 3GS
    Operater
    T-mobile
    Godina
    51
    Postova
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mogu bez problema dati sve svoje privatne podatke,normalni dugogodisnji korisnik i samim time sto nisam ni pokusavao loviti nikakvu vezu i ja sam se iznenadio!
    Nekad valjda treba imati i srece! Upisao sam se stvarno među prvima! Mozda je i to pomoglo. Znam da sa tim operaterom mnogi imaju i problema ali kao i sa svim ostalim.
    Nekad ih se mora i pohvaliti!

  4. #4
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Alex2007 Pregledaj post
    Mogu bez problema dati sve svoje privatne podatke,normalni dugogodisnji korisnik i samim time sto nisam ni pokusavao loviti nikakvu vezu i ja sam se iznenadio!
    Nekad valjda treba imati i srece! Upisao sam se stvarno među prvima! Mozda je i to pomoglo. Znam da sa tim operaterom mnogi imaju i problema ali kao i sa svim ostalim.
    Nekad ih se mora i pohvaliti!
    Ja se predbiljezio 3 dana poslje nego sto je to omoguceno preko interneta, do sada jos nema poziva :/
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Mobitel
    Iphone 4,Iphone 3GS
    Operater
    T-mobile
    Godina
    51
    Postova
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam u manjem gradu pa to vjerovatno ide brze,vama u Zagrebu ce to sigurno ici sporije jer vas sigurno ima vise nego u cijeloj HR. Samo strpljenja!!!!

  6. #6
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    što dalje od tebe...
    Mobitel
    S6 edge
    Operater
    V)(P
    Godina
    38
    Postova
    2.081
    Bodovi
    22.149
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iPhone kao smartphone je stvarno dobar uređaj, OS mu je također dobar i hrpa korisnih i kvalitetnih aplikacija ima za njega. Znači kao uređaj mi je ok, respekt ALI takav bezobrazluk i bahatost od Apple stvarno neznam kako podnosi cijeli svijet. Kao velika potražnja nemože se toliko uređaja proizvest...ma daj molim te. Neš ti ista šablona i samo štancaj...nego igraju igru politiku da kupce i mobitel stalno drže kao nešto nebesko i nedostižno i time ga baš zato svi žele....ružan način igre i marketinga što mi se uopće ne sviđa i pomalo gadi...a tek cijena...
    Uglavnom... palac dolje...
    Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
    Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....

  7. 'Hvala' kažu:


  8. #7
    Apple Moderator
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    5.162
    Bodovi
    109.480
    Nivo
    80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tema premjestena u podforum T-Mobile jer se ipak radi o operateru
    iPhone 5s 16 GB

  9. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    973
    Bodovi
    16.302
    Nivo
    30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moje iskustvo:
    Predbilježio sam preko interneta 22.9. mob od 16gb u Avenue mallu
    Poziv nisam dobio, pa sam 24.9. otišao do avenue malla i bez problema kupio uređaj, tako da s moje strane imaju plus.

  10. #9
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mene jos nisu nazvali. Trebam li cekati poziv ili?

  11. #10
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    zagreb
    Operater
    t mobile
    Postova
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hm neznam skeptičan sam sa tim listama, nema se mogučnosti uvida, čovijek može tako čekati pola godine..
    meni več prošlo 2 ty od kada sam se predbilježio i ništa... samo bude bude... po meni je to bahato...

  12. #11
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao zachary Pregledaj post
    Hm neznam skeptičan sam sa tim listama, nema se mogučnosti uvida, čovijek može tako čekati pola godine..
    meni več prošlo 2 ty od kada sam se predbilježio i ništa... samo bude bude... po meni je to bahato...
    Pa odi do ducana i fino im reci da hoces kupit iPhone, ako ti kazu da ide po toj listi ti reci da si se predbiljezio..
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  13. #12
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zna li itko ima li ovih od 32GB gdje u ZG? Predbiljezen sam od drugog dana, ali nista od poziva. -.-

  14. #13
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    zagreb
    Operater
    t mobile
    Postova
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa jesam....uvijek isti odgovor..kontaktirat čemo vas kada stigne uređaj u T-CENTAR... meni to sve neako miriše na fejk kampanju kao tolika je potražnja da oni nemogu sve pokriti.. moš misliti..
    igraju igru jer im je to kao EXCLUSIVE BRAND i dramatiziraju, hebala ih takva politika, oni za početak prodaje osiguraj 200-injak komada.. hello kaj ste vi normalni... mislim da to nije način kako se posluje, pa ne kupujem automobil da moram na listu čekanja... a i po raznim topicima pročitam da u manjim T-CENTRIMA se nađe iphon i da ljudi dođu pitaju i dobiju ga bez da su bili se predbilježili... kako nas vuku za nos...

  15. #14
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    što dalje od tebe...
    Mobitel
    S6 edge
    Operater
    V)(P
    Godina
    38
    Postova
    2.081
    Bodovi
    22.149
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao zachary Pregledaj post
    ... a i po raznim topicima pročitam da u manjim T-CENTRIMA se nađe iphon i da ljudi dođu pitaju i dobiju ga bez da su bili se predbilježili... kako nas vuku za nos...
    Točno...frend mi je upravo tako kupio
    Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
    Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....

  16. #15
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    daleko daleko iza devet sela..
    Mobitel
    iphone4, nokia c5
    Operater
    098,099
    Postova
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I ja sam se prdbilježio odavno ali još ništa od poziva, a živim u zd..
    pitam ja u t-centru, pa kak to..ja sam se odavno predbilježio na netu..nije moguće da su ovi ljudi svi prije mene
    došli direkt tu..eh gospodine bilo je i takvih, kaže ona..
    ma znate one njihove aparate na ulazima(za redni broj) kak loše rade i kak su nepouzdani e pa tak i to sve kod njih (ne)funkcionira..

    Izvorno postao zachary
    ... a i po raznim topicima pročitam da u manjim T-CENTRIMA se nađe iphon i da ljudi dođu pitaju i dobiju ga bez da su bili se predbilježili... kako nas vuku za nos...

    Idem ja skoknit do benkovca možda tamo imaju

  17. #16
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3Gs, 4.
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    1.609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam imao neugodno iskustvo...

    Rezervirao sam ga preko SZK-a 2 mjeseca prije dolaska u T-Mobile...
    Zove me zenska da dodem u petak po njega.. Dodem tamo i lik mi se pravi grbav na pultu, kao rezervacija je tu ali uredaja nema...velim mu da ne idem iz ducana dok mi ne donese telefon pa makar morao uzeti nekom drugom rezervaciju jer su napravili propust...nema ga 15 minuta iz bukse kad evo ga, dolazi on s telefonom i veli zabuna neka...
    Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!

  18. #17
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Dolac-Primošten
    Mobitel
    iPhone √16
    Operater
    t-mobile
    Postova
    300
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koliko se triba čekati za iphone 4?? i jeli ko zna kad im stize nova narudžba?

  19. #18
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dolac88 Pregledaj post
    koliko se triba čekati za iphone 4?? i jeli ko zna kad im stize nova narudžba?
    Kazu od 3 tjedna pa nadalje.
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  20. #19
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Aug 2010
    Mobitel
    Iphone 4S 16GB
    Postova
    44
    Bodovi
    2.871
    Nivo
    12
    Bodovi: 2.871, Nivo: 12
    Bodovi: 2.871, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I ja sam u manjem gradu i nisam čekao ni minute doso u T centar i kupio!

  21. #20
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xiaomi Mi9T
    Operater
    TELE2
    Postova
    528
    Bodovi
    15.087
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislim ne znam kaj tu ima za pohvalit naravno da će ti se svatko smješkat i udovoljavat tvojim zahtjevima kad ćeš ti to sve masno platit!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 10
    Posljednji post: 13-08-2010, 12:16
  2. Nimbuzz problem - jedan kontakt me non stop želi dodati na listu
    By xlr in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 11-06-2010, 09:59
  3. [T-Mobile Pulse] instalacija novog ROM-a
    By Harasho! in forum Android
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 08-01-2010, 00:43
  4. Pohvala T-Mobile-u
    By .El Nino. in forum T - Mobile
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 29-01-2007, 23:16
  5. n70 stanje čekanja
    By makiprodol in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 01-11-2006, 15:15

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove