Dobio sam ponudu da zamijenim svoje Sennheiser slušalice za ove Sony.
Zanima me je li to pametno.
Kvaliteta je, pretpostavljam, slična.
Ali, zanima me je li cijena slična- ako bi ih prodavao (i da me čovjek ne zezne i zaradi si).
Dobio sam ponudu da zamijenim svoje Sennheiser slušalice za ove Sony.
Zanima me je li to pametno.
Kvaliteta je, pretpostavljam, slična.
Ali, zanima me je li cijena slična- ako bi ih prodavao (i da me čovjek ne zezne i zaradi si).
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
465 model je oko 500 kn nove.
380 kod nas bas nisam niti vidjao...u Austriji se cijena vrtila oko 50 ak eura.
Osobno ne bih mijenjao HD465 za CD380. Obje slusalice imaju poprilicno topao zvuk i dosta neprecizan, ali HD465 po mome misljenju ipak ima prednost, pogotovo ako se radi kao PC slusalica (igre/DVD - i/filmovi).
" To every man there comes a time in his lifetime, that special moment when he is figuratively tapped on the shoulder and offered the chance to do a very special thing, unique to him and fitted to his talent. What a tragedy if that moment finds him unprepared or unqualified for the work which would be his finest hour."
Na kraju ipak nisam mijenjao.
Hvala na pomoći![]()
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
Bookmarks