Koji operater? Ako je na tele2 posalji sms sadrzaja DA na 777 i dobit ces postavke.
Otac mi nabavio ovu nokiu i posao mu dodati internet account kad ne postoji mogucnost dodavanja accounta. pomislio da grijesim pa skinem manual kad ni tamo nema mogucnosti dodavanja internet accounta.
zna li itko kako da dodam inet account na ovaj mob? tocni naziv moba je nokia 2600 classic.
Koji operater? Ako je na tele2 posalji sms sadrzaja DA na 777 i dobit ces postavke.
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
simpa kartica je u pitanju. zar nije cudno sto nema opcije rucnog dodavanja konekcije???
postavke -> konfiguracija -> postavke osobne konfiguracije
p.s. pogledaj ponovno u manual, str. 41
Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".
HVALA MNOGO!!! to je to. ulazio sam tu ali kako je bilo prazno mislio neke servisne postavke. jos jednom HVALA MNOGO!!!
Bookmarks