Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jun 2010
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    [N95 8GB] trenutna lokacija na GPS-u, kako izbrisati Logo ?

    Nokia N95 8GB

    - trenutna lokacija na GPS-u,
    - kako izbrisati Logo ?



    - trenutna lokacija na GPS-u,

    kako da namjestim opcije na GPS ( Garmin ) da mi prikaze lokaciju gdje se u tom trenutku nalazim ?
    kada upalim GPS pokazuje mi lokaciju ili kucu ili neku drugu na kojoj sam bio prije 5 dana.


    - kako izbrisati Logo ?
    kada upalim telefon, imam Nokia Logo s one 2 ruke,
    a zatim dolazi crveni Logo Roges.com

    e sada na koji nacin da izbrisem taj crveni LOgo Rogersa, on se pojavljuje i kada se telefon gasi ?

    hvala na pomoci

  2. #2
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GPS- vjerojatno ti pokazuje zadnju poznati lokaciju ili onu koju si postavio za početku. Pričekaj da ti nađe lokaciju.
    Logo- stavi neki "generic" firmware- promijeni PC (Phoenix ili NSS), pretraži malo ovaj podforum ako ne znaš o čemu pričam.

    I pročitaj usput pravila o naslovima
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jun 2010
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hvala
    za GPS, probat cu to

    a za Logo, moram priznati da nisam shvatio za ''generic'',
    pokusao sam ubaciti update za symbiana, ali mi to izgleda Rogers.com to ne dozvoljava,
    poruke su u nekom sistemu, da se moram obratiti prodavcu telefona ili slicno tako nesto.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [N95 8GB] kako izbrisati teme ?
    By suncokret1 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-06-2010, 16:44
  2. Netocna--trenutna lokacija?????
    By t.n.t. in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-10-2009, 13:37
  3. [6230i] Kako izbrisati logo operatora
    By tnt_tunja in forum Nokia
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-07-2007, 01:12
  4. Kako izbrisati igre sa v3?
    By MarineroX in forum Općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-08-2006, 19:06
  5. kako izbrisati temu?
    By zree in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-08-2006, 22:14

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove