Mobitel se normalno upali i nakon par sekundi ekran zasvijetli i potamni i tako 3-4 puta dok se ne isključi.
Ako izvadim karticu i upalim mob, nakon poruke da pokrenem telefon bez sim kartice,ako ništa ne diram, ekran se ne gasi.
Dali se može popraviti softverski bez odlaska u servis, gdje traže za popravak 280 kn?
Mobitel je star oko 2 god i ništa nije nadograđivano. To se poćelo događati prije par dana, mobitel nije padao na pod.