Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2
  1. #1
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2009
    Mobitel
    N900
    Postova
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    [5230] Ne pali s umetnutom memorijskom karticom

    Mobitel koristim dva tjedna. Od početka sve na njemu radi super. Pošto s mobitelom ne dolazi memorijska, kupio sam Sandisk-ovu microSDHC 4GB. Na nju sam instalirao Garmin 5.00.60 i zadnju verziju Ovi maps-a, tj. samo karte jer aplikacija se instalira na memoriju telefona. Nakon tri dana korištenja s memorijskom mob kad ga ugasim, pa drugi dan ujutro, ili bilo kojom prilikom upalim, a on ne želi se upaliti. Da pojasnim: stisnem tipku on/off, mobitel zavibrira, upali se displej, dođe logo nokia,mobitel malo stoji tako pa se ugasi sam o sebe. Probao sam nekoliko puta za redom, i uvijek ista stvar.
    Otvorim utor mem kartice i nju kliknuti da je izvadim. Probam je upaliti bez umetnute mem kartice i nakon nekoliko trena se pojave brojke za unesti pin. Kliknem nazad mem karticu, unesem pin i sve radi kao inaće. Instalirao sam zadnji softver 12.0.089.

    Ima neko sličan problem, i u čemu bi bila kvaka da mob ne pali s umetnutom mem karticom?!

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    973
    Bodovi
    16.302
    Nivo
    30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima već tema sa istom problematikom kod tog modela: http://cafe.mobil.hr/threads/66312-5...highlight=5230

    edit by HCSC: ovu zatvaram
    Zadnji uredio HCSC : 14-04-2010 u 22:43


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. [5230] nece se upaliti odmah nakon sto je ugasen (s memorijskom)
    By .:Kristijan:. in forum Symbian S60 rel. 5
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 14-02-2010, 04:16
  2. Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-02-2008, 22:43
  3. Problem s memorijskom karticom 1GB
    By alex1 in forum Motorola
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 24-05-2007, 21:50
  4. Mobitel sa memorijskom karticom?
    By Drazen555 in forum Općenito
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 10-03-2006, 23:53
  5. mp3 player s memorijskom karticom
    By Hayleen in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 21-01-2005, 22:25

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove