Molio bih da mi preporučete mobitel za ženu...mora biti "ženskasti" i bilo bi poželjno da bude nokia ili sony-ericsson...također dobra kamera (donekle) i veći ekran bi bili obavezni...
Molio bih da mi preporučete mobitel za ženu...mora biti "ženskasti" i bilo bi poželjno da bude nokia ili sony-ericsson...također dobra kamera (donekle) i veći ekran bi bili obavezni...
Bookmarks