Je li tražiš dobar zvuk na slušalicama ili glasan? Razlika između ta dva pojma je ogromna. Nokia 5800XM ima jako dobar zvuk na slušalicama, pogotovo ako se radi o kvalitetnijim slušalicama, jer one koje dolaze uz nju nisu baš najkvalitetnije.
Naime, uvjerio sam se da 5800XM, koliko je god hvalili da ima jako dobru reprodukciju muzike, ima to u biti samo preko zvučnika. Preko slušalica nije neki viši nivo.
Uglavnom jedna godinu dana stara 5310 je gazi u tom segmentu-dakle jaka je i u vanjskom zvučniku, a preko slušalica ne smijem pojačati na max jer je reprodukcija zbilja premoćna.
Sada, pošto nisam do sada naišao na Symbian sličnih performansi, može li neka usporedba?
Evo, recimo E52 koja je poslovnjak ima dobru reprodukciju u slušalicama, bolju od 5800 ili npr. od N85/86.
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Je li tražiš dobar zvuk na slušalicama ili glasan? Razlika između ta dva pojma je ogromna. Nokia 5800XM ima jako dobar zvuk na slušalicama, pogotovo ako se radi o kvalitetnijim slušalicama, jer one koje dolaze uz nju nisu baš najkvalitetnije.
Nokia: 3310 -> 3330 - > 7650 -> 3650 -> N70 -> 6288 -> 5800 XM
Glupa 6288 pola života provela u Mobisa, sad strahujem da 5800 ne doživi isti scenarij
Recimo glasan zvuk. 5800 nema baš glasan. Čist (dobar) da, ali 5310 po mom sudu ima za nijansu bolji (jači) zvuk.
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Ne znam sto ce ti glasnije od onoga na 5800, samo ostecujes sluh.
Bookmarks