Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Threaded View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    hr-šibenik
    Operater
    vip
    Postova
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    [5310] zablokirao prilikom ubacivanja SW, kako srediti?

    PROBLEM Nokia 5310 X.M. Dobia sam mob. na poklon a u njemu nije bilo hrvatskog izbornika pa sam surfajući po raznim forumima došao do zaključka da se može u isti ubaciti drugi sw sa hrv.izbor. skinuo sam Nokia pc suite i nov sw te mob spojio na comp. sa usb i započela je radnja. nakon kraćeg vrenena radnja se sama od sebe prekida (na jedno mjestu piše da je preostalo do kraja 15 min i tako stalo uvjek). isključia se mob. i kad sam ga odvoia od pc i tia upalit više nije davao "znakove života" tj neće da se upali.MOLIO bi VAS ako može odgovor jeli mu kraj ili se da "oživit" veliki pozzzz!!!!
    Zadnji uredio HCSC : 10-12-2009 u 19:27 Razlog: sređen naslov


 

Slične teme

  1. [5310] kako debrandirati mob???
    By Kleo2506 in forum Nokia
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 31-05-2008, 19:11
  2. kako ubaciti patch sa XS-om
    By marko67 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 06-01-2008, 22:32
  3. [6230i] kako ubaciti
    By ackoo in forum Nokia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-12-2007, 14:25
  4. Kako Ubaciti Hrv Jezik
    By debeliz in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 15-11-2007, 10:50
  5. kako ubaciti hid...
    By nino in forum Općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 09-04-2006, 23:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove