Pozz svima, evo vrlo jednostavno pitanje.
da li je moguće prenjeti ugovor na drugu osobu?
Ja bi nagovorio starog da on uzme moju pretplatu, mrak tarifu
a ja bi sebi uzeo taj iPhone već jednom