Pozdrav svima!
Molio bih vas za savjet - koji od ovih dvaju odabrati?
Čitao sam podosta, vidim da su oba uređaja izvrsna, razlika u 1000 kuna ne predstavlja mi problem.
Samsung i8910 ima nešto bolja obilježja, S8000 je brži...
Jednostavno ne znam, vjerojatno ne bih pogriješio ni s jednim, ali želim čuti vaša mišljenja. Koji i zašto.

Unaprijed zahvaljujem!

P.S. Na Vipu sam, želim (a i moram) ostati na Vipu, ugovor mi je istekao, no ni jednog nema u ponudi. Hoće li ih uskoro biti, ne znam, bilo bi mi krivo da kupim u Europatradeu, a da ih onda dobiju u Vipu