kako se na mob. iskljucuje zvukaparata ?
EDIT by Ico: Ubuduće pripazi na naslove tema! ovo je druga tema u kojoj sam ti danas promijenio naslov. ukoliko buduće teme nebudu u skladu sa pravilima, tema ide u smeće!
kako se na mob. iskljucuje zvukaparata ?
EDIT by Ico: Ubuduće pripazi na naslove tema! ovo je druga tema u kojoj sam ti danas promijenio naslov. ukoliko buduće teme nebudu u skladu sa pravilima, tema ide u smeće!
Zadnji uredio Ico : 22-03-2009 u 10:45
Bookmarks