lijepa je to stva sto si otkrio...samo otkrij ljudima i to da se slova sa apostrofima npr č,č,š i ostali u pisanju sms-ova uzimaju po tri ili cetiri znaka pa se ogranicenje od 160 znakova za jedan sms brzo premasuje te se jedna poruka brzo pretvara u tri cetiri poruke te troskovi rastu.
ja kad pisem ne koristim nase znakove...ionako velika vecina kao i ja pise š=s,čć=c,
đ=d ili dj...................
druga stvar je u mailovima.......ali ako nekom bas trebaju nasa slova lijepo je znati precice......
ps jel ti to radilo i na njoki sa qwertz tastaturom(citaj njemackoj)


Odgovori uz citat
Bookmarks