kaj nemres jednostavno crvenu tipku stisnut?
Pozdrav!
Za one koji koriste ovaj mob., zanima me jedna sitnica. Kad je ekran zakljucan, a netko vas zove, kako se moze ugasiti zvonjava? I kako se odbija poziv? Treba li uvijek otkljucavat ekran? Jer ako sam dobro shvatio, za odbijanje poziva treba otklucati ekran, pa Options i Reject. To je 3 klikanja za odbiti glupi poziv... (??) Eto sitnice, ali zanima me, hvala...
Zadnji uredio HCSC : 22-10-2009 u 18:00 Razlog: naslov
kaj nemres jednostavno crvenu tipku stisnut?
Nokia 3310 > Nokia 6610 > Sony Ericsson K310i > Sony Ericsson K610i > Nokia 6230 > Nokia 5800 Express Music > iPhone 3GS
Kad zvoni piše ti koju tipku da stisneš (prihvati,odbij i sl) i nemoj postavljati ...... pitanja.
Bookmarks