ubacim mem. karticu...kako doć do podataka sa nje? sa Nokie E65 sam kopirao imenik na mem. karticu i sad bi ga učitao u E51, ali neznam kako mu pristupit...može pomoć?
ubacim mem. karticu...kako doć do podataka sa nje? sa Nokie E65 sam kopirao imenik na mem. karticu i sad bi ga učitao u E51, ali neznam kako mu pristupit...može pomoć?
da li tebi mobitel uopće prepozna memorijsku karticu??
trebao si napraviti backup kontakata sa E65 pomoću PC suite-a, ta onda prebaciti na E51.
Ovako, ako ti i prepozna memo karticu, teško da ćeš vratiti backup na E51 (ako je backup rađen na E65)
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
ako si na e65 kopirao imenik tako da si sve kontakte označio i kopirao na memorijsku karticu, onbda na e51 napravi obrnuto, uđi u imenik i odaberi opciju "kopiraj sa memorijske kartice"
Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".
Bookmarks