Vidim po netu da je izašla v300 verzija firmwarea za E66 i E71 ali meni updater javlja još uvijek v200 verziju iako ima i v210
Vidio sam da ima nekih shema za promjeniti ID nokije ali me strah ubaciti novi FW pošto je tipkovnica specifićna, ima naše znakove i to. Pa sam ćitao da može biti problema oko layouta za tipkovnicu...
itko ?



Odgovori uz citat



englezi, kinezi, sta vec jesu, pa sta nisu mogli dati takav dobar savjet, a ne one klasicne gluposti...uh

Bookmarks