ej raja..zanima me da li se moze staviti ..ono poseban zvuk za nekog od pozivatelja...da se razlikuje od drugih..na drugim nokiama je bilo..ili ja nemogu da nadjem na ovoj ..ili to nema..molim vas pomagajte
odeš u imenik -> nađeš osobu kojoj želiš postaviti posebnu melodiju -> stisneš potvrdnu tipku (sredina navi-pad-a) -> izabereš opcije (lijeva soft tipka) -> Melodija zvona -> i iz popisa melodija odaberš melodiju koju želiš.
i to je to
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Bookmarks