koji mail account? koji protokol koristiš?
jel čitaš te mailove i na kompu?
jesi probao brisanje mailova staviti na "phone only"?
svako jutro se spojim na tcom i stavim da mi skine nove poruke. sve je išlo super do prije 5-6 dana. odjednom mi je obrisao cijeli inbox! pošaljem sam sebi novi email,tu je,pošaljem drugi,ostavi ih oba. mislim,ok je sad. sutra ujutro se spojim,povuče sa servera nove i izbriše mi ove stare???? i tako sad svaki dan radi. u postavkama sam stavio "izbriši e-poštu iz" na "obavezno zapitaj". ali on ništa ne pita, nego ih jednostavno izbriše. koristim email klijent koji je u os-u,radio je ok. e sad što mu se dogodilo,np. stavio sam čak i da sprema u memorijsku karticu,ista stvar. ima li tko kakvu ideju? tko može biti krivac za ovo?
koji mail account? koji protokol koristiš?
jel čitaš te mailove i na kompu?
jesi probao brisanje mailova staviti na "phone only"?
Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".
izgleda da je problem bio u postavkama brisanja. u opcijama izbriši e-poštu iz, nudi se slijedeće:
1.obavezno zapitaj
2.telefon (zaglavlje ostaje)
3.telefon i poslužitelj
ja sam odabrao ono prvo, što je i naj logičnije. ovo drugo znači da briše poruke u telefonu i da mu ostaje naslov, a treće i sa telefona i sa servera. on nikad ne pita što da briše bez obzira što sam odabrao tu opciju. evo sad sam stavio kako si i savjetovao pod 2, skinuo nove mailove i sve je ostalo od prethodnog dana. vidjet ću još još sutra jel to bilo to.
hvala!
nakon resetiranja mobitela sa *#7370#, fomatiranja kartice i postavljanja svega od nule, evo jutros opet isto. postavljena je bila opcija pod 2. telefon (zaglavlje ostaje) .
jutros se spojim, nije bilo novih email-ova i on mi opet zbriše sve ove od jučer.
sad mogu skinuti koliko hoću novih poruka i ne briše ih. ali očito kad se promijeni datum, odnosno sutradan, izbriše cijeli inbox! na kompu je podešeno (outlook) da ostavlja poruke na serveru dok ih ne izbrišem u email klijentu, nikakvi dani,pročitani i sl.
ovo stvarno ne kužim.
od programa imam garmina,sygic mcguider,energy pro,smartmovie, s60spot on (preporuka za svjetiljku na e71) vnc+,jbak task manager,symtorrent,nimbuzz,skyfire, bolt i x-plore.
e sad čudno bi mi bilo da je netko od njih krivac. malo je teško to isporobati jer se očito mora promijentiti datum poslanog emaila pa moram čekati do sutra.
Bookmarks