Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Threaded View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    49
    Bodovi
    9.851
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.851, Nivo: 23
    Bodovi: 9.851, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Roaming - nejasnoće oko primanja poziva u inozemstvu i njegove cijene

    Kada se nalazite u inozemstvu, i gost ste u mreži drugog operatora, plaćate međunarodni dio dolaznog poziva iz Hrvatske. Pozivatelj plaća cijenu poziva, kao da ste u Hrvatskoj, a vi plaćate međunarodni poziv iz Hrvatske po cjeniku:
    Evo ,ovo kaže T-mobile.Pošto nismo svi baš tako pametni , pa nemožemo shvatiti što to točno znači .

    Tko ovdje poziva a tko prima poziv u ovom slučaju ?

    Najme, zanima me koliki dio bi ja platio da iz Njemačke zovem u HR, a koliko onaj tko prima taj poziv !

    Sory admin ako nije na pravom mjestu !
    Zadnji uredio //Wild-Boy\\ : 28-06-2009 u 13:43


 

Slične teme

  1. Tele2 roaming
    By mateob in forum Tele 2
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 27-12-2009, 03:10
  2. Simpa Roaming
    By Dominik3333 in forum T - Mobile
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 16-07-2008, 18:18
  3. Vipnetova tarif za roaming
    By Ifrit in forum A1
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-02-2008, 21:37
  4. Roaming na L7
    By jehudijel in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-01-2008, 23:59
  5. V3 i roaming pozivi!
    By casper1 in forum Motorola
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-12-2005, 22:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove