el taj tvoj k800 Cid 53 ?
K800, radi par minuta pa se onda ugasi, ali prije nego se ugasi pokazuje minutu -dvije bijeli ekran
probao sam:
- vodafone firmware
- t-mobile firmware
- obicni firmware
- napravio update erom-a
- probao drugu sim karticu
ali nista ne pomaze. U cemu je problem?
iPhone 5s 16 GB
el taj tvoj k800 Cid 53 ?
For the hoven lands...
bio je 52 pa sam stavio 53
iPhone 5s 16 GB
E vidis ,zato sam i pitao.Moj kum je imao isti problem,u servisu su mu rekli da je oso GDFS.E sad da ne ispadne da nes muljam,znam jos par likova koji su imali isti problem s K800 i svi su bili CID 53.tako da ak nemas spremljen gdfs njegov od kad je radio ili nes,odnesi ga unlockeru da vidi sta je,moguce da je cak i hardwerski nesto.
For the hoven lands...
na cid52 se isto gasio, tako je i pocelo. onda sam probao sve firmware, i na kraju stavio update erom-a i cid 53 firmware, ali i dalje se gasi. ocito je nesto hardwerski kad ni na cid52 i cid53 nije radio
iPhone 5s 16 GB
HW- vjerovatno flashchip..da ti je otišo GDFS ne bi ga mogao ni preflashati do kraja... popravak poskup![]()
koliko ti se cesto gasi???mislim da li je moguce ga normalno koristit,ili???
###1410989180026
ne, upali se, radi koju minutu pa se ugasi. i tako stalno
iPhone 5s 16 GB
Bookmarks