Pozdrav!
Kupio sam SX1 imam WinXP i instalirao sam Siemens Data Suite.....i spoio SX preko USB kabla i program mi ga nece prepoznat...... Kad ga spojim windowsi normalno jave novi hardwer i hoče mi ga inastalirati kao modem...
Ne znam u čemu je problem, ali neče mi raditi....
Nisam dobio SyncStation, ne znam dal to dolazi s njim ili se posebno kupje!?
HVALA!
Bookmarks