Kupujem novi LCD i zapeo mi je za oko ovaj SAMSUNG 23" SM 2333SW.....
da li netko ima iskustva sa ovim monitorom,inace se bavim fotografijom i dobro bi mi dosao veci monitor....da li mislite da je to preveliko?
Unaprijed zahvaljujem![]()
Kupujem novi LCD i zapeo mi je za oko ovaj SAMSUNG 23" SM 2333SW.....
da li netko ima iskustva sa ovim monitorom,inace se bavim fotografijom i dobro bi mi dosao veci monitor....da li mislite da je to preveliko?
Unaprijed zahvaljujem![]()
Bookmarks