jel ti bila puna bat prije flashanja?
koji bootloader je gore?
u svakom slučaju, probaj ponovno flashat, sa istim flashom ili potraži ovdje neki drugi MP. uvjet je da imaš baterije.
Pozz.
Flashao sam k1 s rsd liteom i za vrijeme procesa se zgasio i više ne mogu nista s njim. Ne prepoznaje ga komp, ne moze se punit, a kad ga probam upalit samo mi tipkovnica zablinka na sekundu i to je sve.
Postoji li šansa da ga ikako oživim? Hvala!
jel ti bila puna bat prije flashanja?
koji bootloader je gore?
u svakom slučaju, probaj ponovno flashat, sa istim flashom ili potraži ovdje neki drugi MP. uvjet je da imaš baterije.
baterija je na 2/3
sad sam stisnuo zvjezdicu, ljestve i uspio ga upalit
na ekranu piše boot Loader 0A.B2
sad sam vidio da si stvaio nest novo pa cu probaj taj mp skinut
probao sam ponovno flashat i izbaci mi na kraju..plesae mannually power up this phone..i opet sve po starom..damn
rjesio stvar..pronasao sam neki drugi mp i uspio ga flashat ponovo. Vec sam mislio da je mrtav i bio spreman kupit nes novo..fala boze na sejvanim parama.
Fala inovatoru, moze lock.
Zadnji uredio Inovator : 02-04-2009 u 13:37 Razlog: 3 posta zaredom
Bookmarks