evo ovako radi se o Se Z710i,star 2 goidine,i punio sam bateriju par dana....i baterija puna a on se meni gasi....prije se znalo dogoditi,kad me neko zove ili dobijem sms da mi se ugasi....

pa neznam šta bih mogo biti problem......