Prvi veliki problem je sto nisi procitao pravila foruma, cak ni ona o naslovima tema.
Tema s onakvim naslovom drugi put bez razmisljanja leti u smece.
Preporucam ti da sto prije proucis pravila.
Ne znam sto si i kako trazio po forumu, ali za ubacivanje novog softvera ne postoje specificni driveri za modele, postoji samo jedan jedini USB Flash driver.
Inace da, za "normalnu" upotrebu trebaju posebni driveri, no za K200 ih cini se nema...
Nisi dobio neki CD s njim?


Odgovori uz citat

Bookmarks