Rijesio (nisu se skopirali svi fajlovi).
Savjet ;ostanite na Garminu (detaljniji je 10x)
Poskidao sve sa dot.sis ubacio datoteke mob( i komplett sto dolazi na sd i
ono sa symb i pokrenio instalaciju.Niti jedna nakon instalacije nece
raditi.Javlja mi gresku kod pokretanja softa.
Koji fajalovi idu u mob(mozda mi fali nesto),recimo kod symb stoje:
Drive,Maps(ubacio HR mapu),Res i setup
Prije toga ga nisam imao u mobu pa nije bilo potrebe za izbacivanjem starije
verzije.
Jel tko uspio i na koji nacin.
Inace unutra su i garmin i nmaps.
Tnx
Rijesio (nisu se skopirali svi fajlovi).
Savjet ;ostanite na Garminu (detaljniji je 10x)
Pošto je problem riješen temu zatvaram, a u slučaju potrebe za ponovnim otvaranjem molim da se javite nekom od moderatora te će ista biti otvorena.
HC4L
Bookmarks