doso frend k meni i upali bluetooth na mobu i odjednom sve invertirano na ekranu...onda sam ga spojio na xs++ i stavio druge displaydrivere i sad se ekran pali i gasi sam...sta da napravim!?
doso frend k meni i upali bluetooth na mobu i odjednom sve invertirano na ekranu...onda sam ga spojio na xs++ i stavio druge displaydrivere i sad se ekran pali i gasi sam...sta da napravim!?
k550@w610i/1GB
Chris2.4 camdriver,B L A S T E R acoustic,Operator logo in down left corner,14 patches,custom walkman skin,custom menu icons,custom sysgfx
Bookmarks