Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Threaded View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    D780
    Operater
    T-mobile
    Godina
    41
    Postova
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    iPhone 3G 16GB za 150€....?!?!?!?!

    šta mislite jeli ovo moguće ili je neki zajeb?

    ovako, na "kupiprodaj" online oglasniku sam našao nekog tipa koji prodaje navedene telefone...i ja mu pošaljem PM u kojem stoji:

    pozdrav vidia sam vaš oglas za iPhone, iskreno, nije mi baš jasno kako je ovako "niska" cijena? iPhone 3G 16GB za 1000kn? odakle ste?
    a on mi odgovori ovako:

    Poštovani gospodine, The iPhone 3G 16GB It's otključana potpuno novi telefona i dolazi u originalnom jabuka tvrtka zatvorenoj kutiji sa svim kompletnu dodatnu opremu kao i radovi sa svih mreža sve na svijetu. Značajka su savršeno funkcionira. Postoji 1 Year International jamstva da pokriju 3G iPhone. Mi smo odgovorni za promjenu telefona ili zamijeniti u slučaju oštećenja. smo u Velikoj Britaniji i pošiljka se rukuje putem FedEx Courier & UPS kurirske službe. The iPhone 3G 16GB ... € 150, uključujući utovar cijene. Kao što smo dati 10% popusta za naređivanje veliku količinu narudžbe & Free Shipping na vašemu pragu. Koliko jedinica želite kupiti i što je tvoja shipping adresa i telefonski broj za nas da paket i oznake telefona. Vaš odgovor na ovaj zahtjev će biti visoko poštovati. pozdravi Sales Manager Napomena: Možete nam poslati e-poštu na fstmarkt100(et)gmail(tocka)com za više detalja
    Zadnji uredio kita33 : 21-08-2008 u 23:39


 

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove