Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Pozega
    Mobitel
    SE W910i, P990i
    Operater
    Vip,T-mobile,TELE2,
    Godina
    35
    Postova
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    P990i, ne radi srednja navi-tipka na poklopcu

    dakle imam SE P900i i do sada mi je svi uredno radilo...i odjednom mi tipka na poklopcu nece da radi...na slici oznacena koja tipka ne radi...


    Sto bi to moglo biti???
    Update-o sam softwer i opet je sve isto...

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Mobitel
    GS5 mini ; GS6E
    Operater
    T-Mobile ; Tele2
    Postova
    582
    Bodovi
    9.378
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.378, Nivo: 23
    Bodovi: 9.378, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nečistoća ispod tipke, istrošenost grafita ispod tipke, flat kabel ...

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Pozega
    Mobitel
    SE W910i, P990i
    Operater
    Vip,T-mobile,TELE2,
    Godina
    35
    Postova
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nevjerujem da je flat kabel jer da je on oso onda nebi radile i ostale tipke...

  4. #4
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Odi u service meni, ako ti tamo tipka ne radi onda nema veze sa softwareom (tj. SEUS nema sto pomoci)...
    Nemora znaciti da nebi radile ostle tipke ako je flat kabel u pitanju, ali sam uvjeren da nije u njemu problem. Jedine logicne mogucnosti su kako je Riddick rekao, Nečistoća ispod tipke i istrošenost grafita.

    Ako imas garanciju odnesi ga na servis, to bi trebalo spadati pod garanciju.
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Pozega
    Mobitel
    SE W910i, P990i
    Operater
    Vip,T-mobile,TELE2,
    Godina
    35
    Postova
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neradi ni u service menu...na zalost nemam garancije...kako da to sada vidim sto je..dali mogu to kako otvoriti ili sta vec da napravim da to radi???

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Mobitel
    GS5 mini ; GS6E
    Operater
    T-Mobile ; Tele2
    Postova
    582
    Bodovi
    9.378
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.378, Nivo: 23
    Bodovi: 9.378, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Šrafciger i čekić u ruke i želim ti dobru zabavu!

  7. #7
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Najvjerojatnije ces morati uzeti novi flip... Neznam kolko kosta, to ce ti u servisu reci...

    Ako hoces prije toga pogledati da li je problem u flat kabelu, mozes si to pogledati. Pogledaj si service manual za p990, a mozes ga naci ovdje.
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  8. #8
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Pozega
    Mobitel
    SE W910i, P990i
    Operater
    Vip,T-mobile,TELE2,
    Godina
    35
    Postova
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo sada mi ne rede ni Tipke 1,2,3 slijeva navi tipka i desna navi tipka

  9. #9
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    middle nowhere
    Mobitel
    iPhone 16 Pro
    Operater
    HT
    Postova
    2.576
    Bodovi
    65.504
    Nivo
    62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pravac neki servis ili zamijeni poklopac. Ubiti što si ne skineš, taj poklopac i ne koristiš ga bez tog po meni rugla na P990i
    HC4L

  10. #10
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @HCSC: To je jedina stvar koja mi falila kod P1, pa se nebi bas slozio sa tobom, dok kod G900 mi fali qwertz tipkovnica. Ta je tipkovnica jako korisna (bar meni), do nekih stvari mozes doci jako brzo i jednostavno sa njom, dok do nekih stvari bez nje nemozes ni doci (kao npr. "Status").
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  11. #11
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Pozega
    Mobitel
    SE W910i, P990i
    Operater
    Vip,T-mobile,TELE2,
    Godina
    35
    Postova
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koliko bi me izaso novi preklop???

  12. #12
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa pitaj neki servis (po mogucnosti sluzbeni SE), to ti je najpouzdanija informacija.

  13. #13
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mozes nazvati servise u ZG, mozda ce biti informiraniji:

    MMM-AGRAMSERVIS d.o.o.
    Žitnjak b.b., 10000 Zagreb
    Telefon: 00385 1 2456 555
    Faks: 00385 1 2484 950
    EM SERVIS CENTAR d.o.o.
    Planinska 2, 10000 Zagreb
    Telefon: 00385 1 6401 133
    Faks: 00385 1 6401 093
    Potrazi servis koji ti je u blizini ovdje. Makar koliko sam vidio u blizini Požege nemas servisa...
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. W880i, kako ga spojiti sa XS++ (tipka C ne radi)
    By Peco9999 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-11-2008, 09:54
  2. Odgovora: 4
    Posljednji post: 29-10-2008, 09:46
  3. U600 - ne radi tipka za kameru
    By Zy-Blade in forum Samsung
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-10-2008, 14:25
  4. PEBL U6 - ne radi tipka 9
    By //Wild-Boy\\ in forum Motorola
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 06-08-2007, 23:53
  5. ne radi tipka za isključit mob.. help:(
    By neznam_nick in forum Motorola
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 15-04-2006, 12:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove